10836.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és szoborral. Olaj, vászon. Fa keretben. 28,5x46,5 cm