10834.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 42x60 cm