Jelzés nélkül: Udvarlás. Olaj, falemez, 15x25cm, kopott sérült keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Udvarlas-Olaj-falemez-15x25cm-kopott-serult-keretben~II2441445
2441445
10864
399
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Udvarlás. Olaj, falemez, 15x25cm, kopott sérült keretben.
: pelikán_kristóf