10840.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm