10869.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 9,5x18 cm.