10842.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm