10651.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Molnár (?) jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Kissé sérült. 24,5x34,5 cm.