10810.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Doboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm