10590.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
T. Johnstone jelzéssel: Kertrészlet. Olaj, vászon, üvegezett fa keretben. 40x55 cm