19055. 399. Gelaufene Fernauktion Juwelen
4 400 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) kétágú villa, plasztikus szecessziós-rózsás díszítéssel, jelzett, kopásnyomokkal, 15 g, h: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm