Juwelen Zahl der Lose: 142
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444650
19048
399
22000
Jewellery
2409214
19049
399
Jewellery
Ezüst(Ag) anker lánc, köves csillag függővel, jelzett, állítható h: 40,5-45 cm, bruttó: 2,6 g 2409232
19050
399
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer karkötő (gyerek), jelzett, h: 16,5-19 cm, nettó: 1,1 g
2409055
19051
399
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,5 g 2409115
19052
399
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 13,8 g 2409045
19053
399
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart mintás gyerek karperec, biztonsági kapoccsal, jelzett, 6×4 cm, nettó: 6,4 g 2409068
19054
399
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört mintás gyűrű, jelzés nélkül, méret: 54, nettó: 4,1 g 2419001
19055
399
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) kétágú villa, plasztikus szecessziós-rózsás díszítéssel, jelzett, kopásnyomokkal, 15 g, h: 13,5 cm 2418971
19056
399
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutartó, jelzett, sérült, 20,3 g, d: 8 cm
2418085
19057
399
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, fekete kövekkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 14,73 g
2418077
19058
399
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kis köves függővel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,46 g 2418347
19059
399
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 7,63 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF