Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2438474
12261
399
Flea Market
Fém morzsalapát seprűvel, 2 db 2438798
12262
399
Flea Market
Poháralátét tétel, 6 db, jó állapotban, 9×9 cm
2311843
12263
399
Flea Market
2440646
12264
399
Flea Market
Régi kefe "V" monogrammal, kopásnyomokkal, h: 16 cm 2438263
12265
399
2200
Flea Market
19 db vegyes ezüstözött evőeszköz, jelzett 2441507
12266
399
Flea Market
Bőr nyakba akasztható tárca, kis kopásnyomokkal, 10×10 cm 2442901
12267
399
Flea Market
3 db különféle réz púder, kopott, d: 3 cm és 7,5 cm közötti méretben 2442794
12268
399
Flea Market
Kígyóbőr tárca, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, 11x9 cm
2442898
12269
399
Flea Market
3 db régi öngyújtó, közte 2 db modern "General" öngyújtó és 1 db régi, régi kopott, foltos fém szappantartóban, a régi öngyújtó kopott, szétjön, h: 7,5 cmx3, 9x6x3 cm
2441360
12270
399
Flea Market
"Szellőzőnyílások eltakarása életveszélye!" zománcozott fém tábla, 10×16 cm 2440889
12271
399
Flea Market
Régi borotva, borotvapengével, kopásnyomokkal
2441474
12272
399
Flea Market
cca 1948 Szövet diáksapka, jelvénnyel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF