Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445260
12297
399
Flea Market
Fa teknős, távol-keleti stílusú, intarziás díszítéssel, belsejében iránytűvel, kisebb kopásnyomokkal, 9x6 cm 2445206
12298
399
Flea Market
Ovális fém ékszeres dobozka virágos díszítéssel, kis kopással, 10x7 cm 2438791
12299
399
Flea Market
Partivilla szett, 12 db, eredeti dobozában
2440798
12300
399
Flea Market
Díszes 'mini' szárnyasoltár, fa gipsz rátéttel, arany színű festéssel, Filippo Lippi: Szűz Mária gyermekkel és két angyallal c. festmény részletének nyomatával, kopásnyomokkal, 14x16,5 cm 2312649
12301
399
Flea Market
Kis bizsu tétel két hímzett tartóval 7x12 cm
2421534
12302
399
Flea Market
4 csomag 1000 darabos tűzőkapocs
2440530
12303
399
Flea Market
Japán lakkozott fa ékszeres doboz, plasztikus gyöngyház berakásos díszítéssel, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, javításokkal, d: 9 cm 2399821
12304
399
Flea Market
2 db Zara köves és gyöngyös fém nyaklánc, eredeti csomagolással, méret: M + 1 pár műanyag fülklipsz
2443931
12305
399
Flea Market
Részben film szalagból készült könyvborító könyvjelzővel 2416677
12306
399
Flea Market
Míves réz fali kulcstartó, közepén tűgobelinnel díszített, 15x15 cm 2416989
12307
399
Flea Market
Kerek, hímzett díszpárna huzat, hátoldalán kihalványult foltokkal, d: 44 cm
2445167
12308
399
Flea Market
Privileg 3000 elektromos borotva, eredeti tokjában, tartozékokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF