Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2434307
12465
399
Flea Market
Régi kisméretű villanyvasaló, kábel nélkül, bakelit fogóval, h: 14 cm, m: 12 cm
2435542
12466
399
Flea Market
"BÜFÉ" retró fém tábla, 23×33 cm 2445298
12467
399
Flea Market
2445306
12468
399
Flea Market
Fém/üveg petróleumlámpa, kis kopásnyomokkal, m: 32 cm 2444677
12469
399
Flea Market
4 db különféle fényképalbum, 29x21 cm és 21x16 cm közötti méretben
2444323
12470
399
Flea Market
Emlékalbum-sorozat 1-7. Best of 1990-1996, 1990 - 1996 legnagyobb slágerei és izgalmas eseményei. 2444232
12471
399
Flea Market
Nagyméretű egészvászon könyv alakú tároló dobozok, kopottak, kopottak, a gerinceken sérülés nyomokkal, 31x27x11 cmx2 2444275
12472
399
Flea Market
Nagyméretű félbőr, könyv alakú tároló dobozok, a gerinceken: "Magyar Érdekű Személyek" feliratokkal, fém kapcsokkal, kopottak, a gerinceken sérülésnyomokkal, 57x42x7,5 cm és 57x43x7,5 cm + "Gütermann Laborita" feliratú, német cérnagyár nagyméretű fa-üveg tárolódoboza, kopott, 32,5+52,5x4,5 cm. 2444302
12473
399
Flea Market
Világhíres zeneszerzők, 1-20. köt., zenei CD sorozat, 3 kivételével bontatlanok. 2444290
12474
399
Flea Market
Ingmar Bergmann DVD-filmek, 16 db, közte két duplummal, benne bontatlanok is. 2444315
12475
399
Flea Market
Discovery Channel: A természet csodái, 1-20. köt., DVD sorozat 2444305
12476
399
Flea Market
Ezerarcú világ, 1-20. köt., DVD sorozat Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF