Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441658
12561
399
2200
Flea Market
4 db fa fűszertartó, tárolóval, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, h: 24 cm
2441773
12562
399
Flea Market
Kávéházi kis tasakos cukrok gyűjteménye, közte sok egyforma, több száz darab, kb. 2,4 kg 2441749
12563
399
Flea Market
52 db reklámos golyóstoll
2442540
12564
399
Flea Market
Iparművész réz gyertyatartók,3 db, jelzés nélkül, m: 5 cm, h: 24 cm; m: 4 cm, h: 13,5 cm; m: 4,5 cm, h: 25 cm 2442701
12565
399
Flea Market
'Harley-Davidson International 4400' kamion modell, eredeti kissé sérült dobozában, h: 14 cm 2442827
12566
399
Flea Market
Távol-keleti lakkozott, festett, aranyozott fa dobozka, kulcs nélkül, kopott, az egyik zsanér kissé laza, 14x16x4,5 cm 2442839
12567
399
Flea Market
Afrikai faragott fa maszk, kopásnyomokkal, 18x16 cm
2442847
12568
399
Flea Market
Sakk-figura készlet, 'Schach' feliratú fadobozban, teljes, de egy-két figurán kis sérüléssel, kis kopásnyomopkkal, doboz: 12x17x6 cm 2434099
12569
399
Flea Market
cca 1930-1940 Régi magyaros díszítésű gyermekruha, ('Gyermekruha-Otthon Budapest' címkével), kabát, blúz, nadrág, 1 pár cipő, kalap, kopott, kissé foltos. 2434400
12570
399
Flea Market
Opera Luxus, külnis üvegcse, tartalommal, h: 7 cm
2434389
12571
399
Flea Market
Eau de Cologne Russe M. M., Bp., Kozmetikai és Háztartásvegyip. V. parfümös üvegcse, tartalommal, 8x4,5x3,5 cm
2434269
12572
399
Flea Market
'Underberg' gyomorkeserű üvegcse, bontatlan, tartalommal, h: 10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF