Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437528
12610
399
Flea Market
Alabástromból készült görög férfi és nő áhítat szobra. Jelzett. m: 22 cm 2437844
12611
399
Flea Market
vegyes lovacska figurák, 8 db, porcelán, fa kerámia, műanyag, kisebb sérülésekkel. 2437903
12613
399
Flea Market
Szecessziós füles fajansz tálca ezüstözött fém keretben. m: 37x25cm 2438118
12614
399
Flea Market
Elefántok, zsírkő faragvány. d: 10,3cm 2438183
12615
399
Flea Market
Agyag Hadsereg íjásza Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, sérült, m: 21 cm, öntött kőből. 2438335
12616
399
Flea Market
Art déco vastag papírmasé kínáló tál és tálca. Kopottas állapotban. Alján jelzés: MVP HUNGARY
2438352
12617
399
Flea Market
Afrikai harcos csont figura, sérült, m: 15 cm 2438500
12618
399
Flea Market
Japán lakk fadoboz, festett, kopott, sérült. 28x8x6cm 2438897
12619
399
Flea Market
Deuter hátizsák, jó állapotú.m: 50 cm 2438907
12620
399
Flea Market
Vászon táska és fém, görgős húzós kocsi m: 38x50 cm 2439288
12621
399
Flea Market
Bergner kávédaráló, fajansz, fa, hibátlan m: 18,5 cm 2439311
12622
399
Flea Market
Mozsár, bronz, kopott, sérült. m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF