Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2439334
12623
399
Flea Market
Furdancs, fa, működik, kopott. h:36cm 2439337
12624
399
Flea Market
Fémből készült, 25 db. bakelit lemez tárolására alkalmas tartó. 25x20x20 cm 2439339
12625
399
Flea Market
Rugós cipőkanál, réz, fa nyéllel. h:45 cm 2439405
12626
399
Flea Market
Hold, falidísz, festett fa, jó állapotú
2439411
12627
399
Flea Market
Mini fésülködő asztalka tükörrel, fa, kopott, sérült. m: 25 cm
2439416
12628
399
Flea Market
Török nagy kézzel kapapált rézkaspó, kopott m:17,5 cm, d:25cm 2439428
12629
399
Flea Market
Bakugan Battle Brawlers Játék, egy nagyon könnyen tanulható társasjáték, 2 - 4 játékos részére, az átlagos játékidő rövid, csak 15 perc. A játékmenet erősen épít a moduláris tábla, a pakli tervezés és a terület befolyásolás/irányítás mechanizmusokra.
Vászontáskájában a társas részei. Elképzelhető, hogy hiányos.
2439453
12630
399
Flea Market
Holland fa és porcelán mini díszpapucsok 4 pár.
2439514
12631
399
Flea Market
Konferencia iratlefűzős táska, számológéppel műbőr, jó állapotú. 35,5x27 cm
2440408
12632
399
Flea Market
Fényképtartó, 2db, sérült. 7x11cm és 4,5x6cm
2440587
12633
399
Flea Market
Habüst, réz, korának megfelelő sérülésekkel. d: 28 cm 2440618
12634
399
Flea Market
Régi üvegek, 1 db sima "Simontornyai Artézi Kristályvíz Rt" felirattal, és 2 db kristályvizes, 1db Székesfehérvár Karl József és fia címeres, dombornyomott likőrös üveg kopásnyomokkal, apró csorba m: 24 cm és 32 cm között. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF