Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444695
12745
399
Flea Market
Afrikai bennszülött figura, faragott fa, kis kopásokkal és karcolásokkal, m:33 cm 2444701
12746
399
Flea Market
5 db fajansz kacsa, apró kopásokkal. m: 12,5 és 20 cm között. 2444900
12747
399
Flea Market
Bronz tintatartó üvegbetéttel. m: 12 cm 2444721
12748
399
Flea Market
3 db porcelán keleti váza, kopott. jelzett. m: 20 és 35 cm között 2445574
12749
399
Flea Market
Szecessziós stílusú gobelin, Otto Eckmann után szabadon, sérült, fa keretben, 39x50,5 cm 2413742
12750
399
Flea Market
Lakkozott, csíkos fa váza. 28 cm
2413353
12751
399
Flea Market
Inarziás lakkozott fa ládika. Kulcs nélkül, kis sérüléssel 24x17x7 cm 2413689
12752
399
Flea Market
Bőr kocka dobó pohár. Kövekkel kirakott 10 cm
2413314
12753
399
Flea Market
Faragott fa ládika. 17x11x8 cm 2413316
12754
399
Flea Market
Bőr borítású fa ládika. dombonyomott. Don Quijotét ábrázoló. Kissé sérült. 20x13x6 cm
2413317
12755
399
Flea Market
Faragott fa maszk - fali lámpa, dugaljjal, sárga izzóval. 36 cm
2413801
12756
399
Flea Market
Érdekes formájú, bőrrel borított üveg. Jelzett, festett bőr. Dugóval. 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF