Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Afrikai bennszülött figura, faragott fa, kis kopásokkal és karcolásokkal, m:33 cm
12745.

Rufpreis:
2 000 HUF
5 db fajansz kacsa, apró kopásokkal. m: 12,5 és 20 cm között.
12746.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bronz tintatartó üvegbetéttel. m: 12 cm
12747.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
3 db porcelán keleti váza, kopott. jelzett. m: 20 és 35 cm között
12748.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szecessziós stílusú gobelin, Otto Eckmann után szabadon, sérült, fa keretben, 39x50,5 cm
12749.

Rufpreis:
4 000 HUF
Lakkozott, csíkos fa váza. 28 cm
12750.

Rufpreis:
1 800 HUF
Inarziás lakkozott fa ládika. Kulcs nélkül, kis sérüléssel 24x17x7 cm
12751.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bőr kocka dobó pohár. Kövekkel kirakott 10 cm
12752.

Rufpreis:
2 000 HUF
Faragott fa ládika. 17x11x8 cm
12753.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bőr borítású fa ládika. dombonyomott. Don Quijotét ábrázoló. Kissé sérült. 20x13x6 cm
12754.

Rufpreis:
3 000 HUF
Faragott fa maszk - fali lámpa, dugaljjal, sárga izzóval. 36 cm
12755.

Rufpreis:
3 000 HUF
Érdekes formájú, bőrrel borított üveg. Jelzett, festett bőr. Dugóval. 38 cm
12756.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF