Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413821
12757
399
Flea Market
Intarziás, lakkozott fa váza. 32,5 cm 2413838
12758
399
Flea Market
Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm
2413813
12759
399
Flea Market
Bontatlan üveg pohár alátét fém tartóval. d: 9,5 cm
2400081
12760
399
Flea Market
4 db különböző szamovár teás pohár üveg betéttel, kisebb kopásokkal
2416909
12761
399
Flea Market
Retro Woda Kolonska kölni víz eredeti üvegében, m: 11 cm
2416184
12762
399
Flea Market
Régi alumínium tejes kanna fa fogóval, 3 literes, kopásokkal, m: 27 cm, d: 12 cm 2415454
12763
399
15000
Flea Market
Óriás legyező madaras dekorral 150x70 cm
2409096
12764
399
Flea Market
cca 1920-1940 Nettolin légfertőtlenítő pumpa, fém, fa fogóval, kopásokkal, horpadásokkal, h: 39 cm 2409030
12765
399
Flea Market
cca 1940-50 3 db fém doboz: Ovomaltine, Jemalt és Maltiron, kopott
2408963
12766
399
Flea Market
Kínai stílusú teás készlet, kerámia kannával, 4 db fül és alj nélküli kerámia csészével, műanyag tálcával, matricás dekorral, apró kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában 2408097
12767
399
Flea Market
Berndorf alpakka süteményes evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzett, jó állapotban, papírdobozban 2380647
12768
399
Flea Market
Alpakka kávés készlet, 6 személyes, Pénzverde jelzéssel, kopásokkal, d: 6 cm és 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF