Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443724
12941
399
Flea Market
2 db nyaklánc üveg medállal, bizsu. Kopott. egyik jelzett Mexx 45 cm
2443879
12942
399
Flea Market
Tekla gyöngy bizsu ékszergarnitúra, karkötő, akasztós fülbevaló, nyaklánc. Szép állapotban. nyaklánc h: 43 cm 2443700
12943
399
Flea Market
Bizsu nyaklánc, türkiz, rózsaszín, arany gyöngyökkel díszítve. Kopott. 55cm 2443704
12944
399
Flea Market
Borostyán színű nyaklánc. Kopott. 42cm 2443709
12945
399
Flea Market
4 db vegyes bizsu karkötő. Kopott. 2443714
12946
399
Flea Market
Borostyán színű üveggel díszített nyakék, bizsu. Kopott. cca 40 cm
2443719
12947
399
Flea Market
2 db nyaklánc, bizsu. Kopott. 40 és 45 cm
2443733
12948
399
Flea Market
4 db bizsu nyaklánc. Kopott.
2443737
12949
399
Flea Market
2 db bizsu ásvány nyaklánc. Kopott.
2443907
12950
399
Flea Market
Hattyús ezüstözött díszváza, m: 17 cm 2443980
12951
399
Flea Market
Nyakláncok medállal, kb 10 db 2407097
12952
399
Flea Market
6 db fém karabiner, 4 különböző méretben, kopottas állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF