12733. 399. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 600 HUF 7,03 EUR, 7,65 USD
0 HUF
Régi szódás szifon használt patronokkal (alumínium dobozban), kopott, sérült.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm