12568. 399. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Sakk-figura készlet, 'Schach' feliratú fadobozban, teljes, de egy-két figurán kis sérüléssel, kis kopásnyomopkkal, doboz: 12x17x6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert