12893. 399. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
100 HUF
0 HUF
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert