Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441469
12069
399
Flea Market
Shell festett öntöttvas fém tábla, kopásnyomokkal, 17×17 cm 2441439
12070
399
Flea Market
Jézus ikon másolat, fa alapon tempera, 22 x16,5 cm, kopott, sérült.
2441783
12071
399
Flea Market
Ezüstözött merőkanál, h: 24 cm 2439355
12072
399
Flea Market
Dubai nevezetesség - Burdzs al-Arab (Arabok tornya), plexi, dobozában, kopott. m: 12cm 2441990
12073
399
Flea Market
Kisméretű kaspó, réz. 17x8,5x6 cm 2440558
12074
399
Flea Market
Alpakka tálka, Hotel Duna kopott, d: 18 cm 2439394
12075
399
Flea Market
Mágnespárna, dobozában, 33x39.3cm
2439286
12076
399
Flea Market
2 db réz, alpakka tálca kopott, m: 31x17cm, 23x15cm 2366045
12077
399
Flea Market
Dohánytartó bőr doboz fedéllel, réz veretekkel, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 9 cm 2366019
12078
399
Flea Market
Műanyag tojás fedéllel, szövet borítással, h: 14 cm, m: 9 cm
2415847
12079
399
Flea Market
1971 FTC Sarnen csengő, m: 7 cm
2416874
12080
399
Flea Market
5 db bőr és műbőr könyvborító + 5 db könyvjelző
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF