13125.
399. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Dekoratív, historizáló blondel képkeret, belső méret: 54x70 cm, külső méret: 74x89 cm. Éleinél kissé kopott, sérült.