13123. 399. Gelaufene Fernauktion Rahmen
4 000 HUF
0 HUF
Dekoratív képkeret, belső méret: 61,5x76,5 cm, külső méret: 89x74,5 cm. Éleinél kopott, sérült, felújításra szorul.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf