Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433875
11920
399
Sculptures, statuettes, plaques
Bronz tálka, dombornyomott középkori jelenettel d: 19 cm 2433872
11921
399
Szecessziós női alak. Spiáter szobor, ami akár lámpa testnek is kialakítható. Sérült. m: 35 cm 2406274
11922
399
Nory jelzéssel: Női akt szobor. Faragott keményfa. 39 cm 2402008
11923
399
Álló nevető Buddha, faragott fa szobor, ragasztásnyomokkal, m: 27 cm 2324646
11924
399
2 db faragott fa afrikai szobor 2 db 28 cm, 38 cm
2340319
11925
399
Bóka jelzéssel. Mátyás király, fafaragás, diófa, jelzett az alján, m: 24 cm
2439614
11926
399
Visnu hindu isten szobra, faragott fa, kopott, 30x19 cm 2354439
11927
399
36000
Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm
2417963
11928
399
Zadari emlék, ezüstözött szobor, talapzaton, m: 11 cm
2354423
11929
399
Kínai női és férfi figura. Műgyanta őrlemény. 2 db egyik sérült, kis hiánnyal. Fa talapzaton. 32,5 cm 2239335
11930
399
160000
2402260
11931
399
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Súroló asszony. Terrakotta, jelzett m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF