11807.
399. Gelaufene Fernauktion
Gläser
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Muranoi virág alakú üvegdísz, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, 15x11,5x13 cm