11122. 399. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
0 HUF
Dr. Rank Rezső (?-?): Mária a kis Jézussal. Plasztikus kerámia falikép, XX. sz. első fele. Jelzett, kisebb lepattanásokkal, 20,5x17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras