11619. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Antik majolika bőségszaru alakú váza Steidl Znaim, kézzel festett, aranyozott, jelzett, pereme ragasztott, sérült, kopott. m: 22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf