Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Bohemia-viragos-mintaju-porcelan-mokkas-keszlet-Feher-es-arany-mazas-Jelzett-minimalis-~II2442346
2442346
11644
399
Rufpreis:
6 000 HUF 15,92 EUR , 17,14 USD
Beschreibung: Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
: nagy_andras