11620. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Cseh bonbonniere, plasztikus virág díszítményekkel, kézzel festett, aranyozott és matricás porcelán. Jelzett. Virágokon csorbák. m: 6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf