11457. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
7 000 HUF
0 HUF
Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras