11444. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi népviseletes lányok, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras