Kínai leveses tálka készlet rizsszemes, aranyozott, máz alatt cobalt kék kontúrmatrica, máz felett piros kontúrmatrica. 6 db tálka, 7+1 kanál. jelzett, kopott, csorba. tálkák d: 11 cm