11538. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF 31,83 EUR, 34,29 USD
0 HUF
USTA aranyozott gazdagon díszített porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf