11351. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
0 HUF
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedt d: 17 cm, 46x20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras