Rákosi Viktor: Kexholmi Mária. Regényes történet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói kissé kopott illusztrált egészvászon-kötés.
A Budapesti II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Jubileumi Emlékkönyve (1687-1987). Kiadja az iskola igazgatóága és tantestülete. Budapest, 1989. Papírkötésben, szép állapotban
Ipari szakkönyvtár 1-2: kötet: Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből Szerk.: Moór Jenő.
Gazdasági ismeretek iparosok számára. Szerk.: Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Dr. Tangl Károly: Bevezetés a fizikába. A Pantheon ismerettára. Bp., 1921, Pantheon Irodalmi Intézet R.-T. kiadása.Volt könyvtári példány. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott, kopott borító.
S. Bokor Malvin: Az esztergomi diák. Regény III. Béla király korából. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., Szent István-Társulat kiadása. Kiadói vászonkötésben, kissé kopottas kötés.
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1964, Móra Ferenc könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés papír borítóval. Papír borító szakadozott, foltos.