Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Papírkötésben, jó állapotban.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Babits Mihály előszavával. Zichy Mihály nyolc rajzával. Bp.,[1933.], Athenaeum, 239 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. Huszonharmadik kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé foltos gerinccel.
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.
Paul Claudel: Kinyilatkoztatás. Miszterium, négy felvonásban és egy előjátékban. Békéscsaba, 1919., Tevan-kiadás. Fordította: Réti Irén és Szines Pál. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval és lapokkal, szakadt kötéssel.
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.