18072.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Aszlányi Károly: Özöngáz. Bp., 1936, Nova. 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.