18287.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragoedia három felvonásban. Op. 1. Bp. 1909. Nyugat. 142p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, belső borítóval. Első kiadás, kissé foltos lapokkal