18293.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
9
Eötvös Károly: A Bakony. I-II. kötet. Eötvös Károly Munkái XXI-XXII. Bp., 1909, Révai. 314+313 p. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos, kopott borítóval.