18265.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
16
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 328 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói hiányos, szakadt illusztrált papír védőborítóban.