18242.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Válogatta és szerk.: Fekete Istvánné. A borító és a fedélterv Würtz Ádám (1927-1994) munkája. Bp., 1973, Móra. 328 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel, kissé sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.