18266.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Fekete István: Zsellérek. Regény. Bp.,[1943],Kir. M. Egyetemi Nyomda, 334 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.