18269.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Illusztrálta: Sebők Imre. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Palladis, é. n. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel és borítóval.