18076.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. 237 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé hiányos, sérült kiadói papír védőborítóban.