18128.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Oscar Wilde: Gránátalmaház. Ford.: Bálint Lajos. Bp., én., Genius. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.