17923.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Passuth László: A lombard kastély. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. 366 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, papír védőborítóban. A szerző ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.