18129.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Rákosi Viktor: Kexholmi Mária. Regényes történet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói kissé kopott illusztrált egészvászon-kötés.